Solarity zatrudnia nowego przedstawiciela handlowego w Polsce

09 Sep Solarity zatrudnia nowego przedstawiciela handlowego w Polsce

Z dumą witamy na pokładzie Mariusza Sienickiego nowego przedstawiciela handlowego na rynku polskim w Solarity.

Mariusz Sienicki

Mariusz wnosi do Solarity ponad 10 lat doświadczenia w sprzedaży. Dzięki tytułowi magistra i doświadczeniu w różnych branżach zdobył rozległą wiedzę na temat obwodów elektrycznych i elektronicznych.

Rynek fotowoltaiczny w Polsce przeżywa w ostatnich latach okres rozkwitu. Oczekuje się, że w 2020 roku osiągnie poziom 2,5 GW. Według Polskiego Instytutu Energii Odnawialnej boom inwestycyjny w sektorze farm fotowoltaicznych nastąpi w latach 2021 i 2022, kiedy to zostaną uruchomione projekty pochodzące z trzech przetargów. Łączna zainstalowana moc PV w Polsce może zatem osiągnąć 7,8 GW do 2025 roku.

Rysunek 16

Wierzymy, że Mariusz wniesie istotny wkład w sukces firmy Solarity w Polsce podczas odpowiadania na pytania klientów i zaspokajania ich potrzeb.

Zachęcamy do nawiązania kontaktu z nami w sprawie projektów fotowoltaicznych i jakichkolwiek pytań natury technicznej oraz życzymy Mariuszowi powodzenia.

Wolne stanowiska w Polsce

Solarity poszukuje obecnie nowych pracowników, którzy pomogą nam jeszcze bardziej rozwinąć naszą działalność w Polsce. Aktualnie poszukujemy inżyniera ds. sprzedaży oraz przedstawiciela handlowego na polski rynek. Idealny kandydat posługuje się biegle językiem angielskim i język polskim jako językiem ojczystym.

Sprawdź wszystkie nowo otwarte stanowiska na stronie z ofertami pracy Solarity i złóż podanie już dziś.